מימון והלוואות לעסקים

הלוואת גישור – הפתרון לבעיות תזרים מזומנים

הלוואת גישור כשמה כן היא, נועדה לגשר על פער פיננסי זמני שמתקיים אצל חברות, בעלי עסקים ואנשים פרטיים.  גופים עסקיים כמו גם אנשים מהשורה נתקלים בבעיות תזרים נקודתיות, כאשר בזמן מסוים חסר להם כסף נזיל מיידי – לסגירת עסקה גדולה, לביצוע רכישה משמעותית או לכל סיבה משמעותית אחרת.

בדיסקונטו אנו מספקים ללקוחות שונים הלוואת גישור כנגד בטחונות לפירעון ההלוואה לרוב הלוואות גישור ניתנות גם כנגד שעבד נכסים שברשות הלווה. ברוב המקרים, הלוואת הגישור ניתנת לטווח קצר\בינוני.

הצורך בהלוואת גישור הוא חלק מהמציאות הפיננסית

עסקים ואנשים פרטיים הזקוקים למימון פיננסי נתקלים במצבים שונים בהם נדרש להם מימון באמצעות אשראי חוץ בנקאי. זאת מכיוון שאינם יכולים להשיג את המימון הנדרש באמצעות הבנק – אם מכיוון שכבר מיצו את מסגרות האשראי שלהם, ואם כתוצאה מהרגולציה שלעיתים  מונעת מהבנקים לתת פתרונות מימון, גם כשמדובר בלקוחות איכותיים. במקרים כאלה, הלוואת הגישור נותנת מענה מיטבי לצורך.

הלוואת גישור מהווה קרש הצלה משמעותי בנסיבות שונות כגון פתיחת עסק וציודו, רכישת דירה לפני מכירתה של דירה אחרת שבבעלות הלווה, סגירת עסקה גדולה שרווחיה ישתקפו בהמשך ועוד.

הלוואת גישור בדיסקונטו – הדרך המהירה והנוחה

בדיסקונטו  אנו מספקים הלוואות גישור לבעלי חברות ועסקים בהיקפים שונים.

לפני מתן ההלוואה אנו מכירים היטב את הלקוח, ולומדים את צרכיו ואת הסיבות שהובילו אותו לבקשת ההלוואה. בהתאם לתמונה המתקבלת, אנו דואגים לספק לכל אחד ואחת את התנאים המיטביים, לרבות מועד החזר גמיש שיתאים לזמן שחרור הכספים העתידיים.

הלוואת סולו – כשאין מספיק בטחונות וערבויות

הלוואת סולו מספקת פתרון מהיר ומיידי שנועד בעיקר לבעלי עסקים, שסך הביטחונות שלהם קטן מסכום ההלוואה הנדרש להם.

המונח "סולו" משקף את ההלוואה הניתנת בפני עצמה, תוך הסתמכות רק על אמון הלווה, מהימנותו ויכולת ההחזר שלו. הלוואה כזו יכולה לאפשר הקמת עסקים או היחלצות ממשבר פיננסי זמני, והכל במהירות וללא פנייה לערבים.

לפני אישור הלוואת סולו אנחנו בודקים:

  1. שהלווה הינו אדם סביר שאינו מעורב בהתנהלות פיננסית בעייתית כלשהי.
  2. שהלווה אינו אדם שעומדות כנגדו תביעות הוצאה לפועל.
  3. שהכנסות העסק הלווה מספיק גבוהות ונמשכות לאורך זמן, ושבעתיד הקרוב צפויים רווחים שבעזרתם ניתן לפרוע את ההלוואה ולשלם את הריביות.
  4. פרטי עו"ש 3 חודשים אחרונים
  5. דוחות כספיים – מאזן מבוקר
  6. בטחונות הלווה\חברה
צור קשר